Hakkımızda


   Ülkemiz veteriner ilaç sektörünün gelişme aşamasına denk gelen dönemlerde (1980'1i yılların başında) sektöre adım atan Mehmet Ali Akalın ; ülke çapında ve sadece veteriner ilaçların dağıtımında uzmanlaşacak yaygın bir ecza deposu stratejisi il e yola çıkmıştır. 1987 yılında kurulan Güneş Ecza Deposu'nun ardından , artan talepler ve ülkemizin değişen gereksinimlerine paralel olarak, 1996 yılında Ankara'da özgür Ecza Deposu' nu kurarak hizmet ağını tüm ülke düzeyine yaygınlaştırmıştır.
   Veteriner ilaç sektörüne yönelik yaygın dağıtım alanında faaliyet sürdüren en köklü kuruluş olan Güneş Ecza Deposu , geçmişten gelen bu ayrıcalıklı sorumlulukla hizmetlerini sürdünnektedir. Yıllar içinde artan talebi karşılamak için kadrolarını genişleten Güneş ve özgür Ecza Depoları, lojistik gelişmeler1e de hizmet düzeyini artırmaktadır. Türkiye'de pazara sunulan veteriner ilaçların tamamına yakınını stoklarında bulunduran , ülkenin her noktasına en uygun koşullarla . en kısa sürede sevk eden firmalarımız; yurdumuz veteriner hekim ve hayvancılık işletmelerinin ilk tercihi olmaktadır.
   Hayvancılık ve veteriner ilaç sahasındaki deneyim ve gücünü , genç nesil yöneticilerin heyecan ve enerjisiyle birleştiren Güneş ve Özgür Ecza Depoları , yurdumuz hayvancılık sektörüne yönelik hizmetlerini gelecekle de geliştirerek sürdürmeye devam edecektir.


Kuruluş
Kuruluş

Firmamız, yetişmiş işgücü ve ileri teknolojiden yararlanan ‘kalite’ odaklı çalışma sistemiyle sektörün lider markalarından olma amacıyla çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Misyon
Misyon

Günümüzde sektörden beklenen üst seviye hizmet anlayışını, müşteri memnuniyeti odaklı kadromuzla birlikte eksiksiz yerine getirmek.

Vizyon
Vizyon

İlkesel ve kurumsal değerlere uygun, her işte güvenilir, sözünü tutan, işini iyi yapan ve itibarı sürekli yüksek tutmayı hedeflemekteyiz.